logo liptov houses
01

Rys Apartmány Liptov

Ubytovanie - Rys Apartmán House

Rys Apartmány - Liptov sú situované v nádhernej prírode Demänovskej doliny, v príjemnej pokojnej časti obce Ploštín, nachádzajúcej sa v blízkosti Liptovského Mikuláša ako aj najznámejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku - Jasná. Výborná poloha apartmánov uprostred nádhernej prírody Nízkych Tatier a zároveň v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova je celoročne zárukou vynikajúcej dovolenky plnej aktívneho oddychu ale aj výnimočného relaxu. Okrem skvelej lyžovačky v blízkom špičkovom lyžiarskom komplexe Jasná - Chopok si Váš pobyt môžete spríjemniť taktiež relaxáciou vo vitálnom svete a v bazénoch vodného sveta Tatralandia, oddychom v areáli termálneho kúpaliska Liptovský Ján alebo návštevou blízkych očarujúcich demänovských jaskýň. Na svoje si prídu aj milovníci vodných športov na blízkej Liptovskej Mare či priaznivci adrenalínových aktivít, ktorí môžu v okolí vyskúšať paragliding, rafting, aquazorbing alebo lietanie v aerodynamickom tuneli.

Rys Apartmány - Liptov predstavujú štýlový prázdninový dom, ktorý ponúka počas celého roka komfortné ubytovanie so zameraním na rodiny s deťmi, skupiny priateľov a známych, či mladých. K dispozícii sú Vám tu tri krásne a v originálnom štýle zariadené apartmány, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou pre 24 osôb. Pripravené tu máme pre Vás tieto 3 apartmány:

01 Apartmán Liptov XL

Dvojpodlažný Apartmán Liptov XL s kapacitou pre 10 osôb, tvorený jednou 3-lôžkovou spálňou a jednou väčšou 5-lôžkovou spálňou s balkónom. Využívať tu môžete rovnako priestrannú obývaciu miestnosť s krbom, televízorom, pohodlným gaučovým posedením a rozkladacou posteľou pre 2 osoby, z ktorej je zároveň zaistený východ na terasu s vonkajším posedením. Obývacia miestnosť je súčasne prepojená s kompletne vybavenou kuchynskou časťou s jedálenským posedením pre 10 osôb. Pre zaistenie komfortu hostí je apartmán dovybavený jednou kúpeľňou s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou (umiestnenou na poschodí pri spálňach), ako aj druhou samostatnou toaletou na prízemí.

Ras Apartmány ubytovanie Liptov
ubytovanie Ras Apartmány Liptov
Liptov Rys Apartmány ubytovanie
Liptov Rys Apartmány ubytovanie

02 Dvojpodlažný Apartmán Kriváň XL

Dvojpodlažný Apartmán Kriváň XL s kapacitou pre 10 osôb, ktorý je zložený z jednej 3-lôžkovej spálne s možnosťou jednej prístelky a jednej väčšej 5-lôžkovej spálne s balkónom. Ani tu nechýba veľká obývacia miestnosť s televízorom, pohodlným gaučovým posedením a rozkladacou posteľou pre 2 osoby, ktorá je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou. Rodinky s deťmi tu ocenia veľmi pekný detský kútik s množstvom hračiek. Samozrejmosťou apartmánu je rovnako kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou, nachádzajúca sa na poschodí pri spálňach, ako aj druhá samostatná toaleta na prízemí.

Ras Apartmány ubytovanie Liptov
ubytovanie Ras Apartmány Liptov
Liptov Rys Apartmány ubytovanie
Liptov Rys Apartmány ubytovanie

03 Rodinný apartmán Chopok L

Rodinný apartmán Chopok L s kapacitou pre 4 osoby, ktorého súčasťou je obývacia miestnosť s televízorom a plne vybavenou kuchynkou s jedálenským posedením, slúžiaca hosťom zároveň aj ako spálňová časť s manželskou posteľou a poschodovou posteľou pre ďalšie 2 osoby. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Keďže všetky 3 apartmány sú vnútorne priechodné, ubytovanie v nich je výbornou voľbou nie len pre menšie skupiny návštevníkov, ktoré si môžu u nás zarezervovať samostatne iba jednotlivé apartmány, ale aj pre početné skupiny hostí, ktoré si pre seba prenajmú celý prázdninový dom.Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na parkovisku priamo v uzavretom areáli Rys Apartmánov - Liptov, kde nechýba ani altánok s vonkajším posedením a možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Doprajte si výnimočnú dovolenku v netradične zariadených Rys Apartmánoch - Liptov, ktoré nie len že ponúkajú pohodlné ubytovanie a skvelé zázemie, ale svojou výhodnou polohou v centre Liptova sú výbornou voľbou pre všetkých milovníkov aktívneho oddychu. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Cenník Rezervácia Fotogaléria
symbol postel ložko
24 pevných
lôžok
symbol parkovisko
7 miest na
parkovanie
symbol detské ihrisko
Detské
ihrisko
symbol krb gril
Vonkajší
krb
symbol ubytovanie free wifi internet
Free
Wi-Fi
Štýlové ubytovanie na Liptove
Rys Apartmány Liptov

ReferencieSpokojný zákazníci

person liptov houses
Iveta Kucháriková
"

Veľmi pekné a čisté ubytovanie. Už som bola na pár chatách ale takú čistotu dnes vidieť málokde. Milý personál. Možem len doporučiť.

CenníkUbytovanie na Liptove

Letná sezóna - 1. Máj - 30. September
Apartmán - max. 4 osoby na min. 3 noci
50 € / noc
Apartmán - max. 10 osôb na min. 3 noci
125 € / noc
Objekt - max. 24 osôb na min. 3 noci
300 € / noc
Zimná sezóna - 15. December - 22. Marec
Apartmán - max. 4 osoby na min. 3 noci
64 € / noc
Apartmán - max. 10 osôb na min. 3 noci
160 € / noc
Objekt - max. 24 osôb na min. 3 noci
400 € / noc
Silvester - 23. December - 22. Január
Apartmán - max. 4 osoby na min. 3 noci
140 € / noc
Apartmán - max. 10 osôb na min. 3 noci
280 € / noc

Doplatky na mieste:
Rekreačný poplatok 1 € osoba / deň vratná kaucia 100 € pobyt

Cena zahŕňa: Free parking, Free WiFi

Share:

Online Rezervácia Ubytovanie na Liptove

Po odoslaní rezervačného formulára Vám v priebehu 48 hodín zašleme cenou pobytu, a informácie o bankových údajoch, kde je potrebné zaslať 50% z celkovej sumy. Po uhradení 50% z celkovej sumy Vám pošleme potvrdenie o rezervácii. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na vašu návštevu.

Ubytovanie Rys Apartmán House Liptov
Rys Apartmány
Ubytovanie Rys House Liptov
Rys House
Ubytovanie Narnia Relax House Liptov
Narnia House

Kontakt Ubytovanie na Liptove

Rys Apartmány Liptov

Ploštínská 63
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovensko

+421 (0)917 070 839
Shares:

LiptovHouses Ubytovanie na Liptove

Top